Клуб активного відпочинку "АероСіті"

Центр активного відпочинку «АЕРОСІТІ» - учбово-розважальний комплекс, організований на базі Аеродрому «Бородянка» ПрАТ «АС» Обласний авіаційний центр«, є основною складовою єдиної концепції популяризації авіаційних видів спорту, активного відпочинку і здорового способу життя.

ППід територію Центру «АЕРОСІТІ» виділені близько 260 гектарів землі в 30-ти кілометрах Києва, що дозволяє реалізувати будь-які, найсміливіші задумки і мати повну упевненість в тому, що вони будуть сприйняті людьми.

По своїх масштабах цей проект не має аналогів, як в Україні, так і в Європі.

Унікальність проекту також забезпечує наявна інфраструктура, яка включає діючий аеродром класу «D» з власним повітряним простором і трасами.

Пакет інвестиційних пропозицій у рамках проекту ділиться на 4 основних складових:

 • комплекс авіаційних послуг і навчання;
 • всесезонний гірськолижний курорт;
 • регенеруючий енергетичний комплекс;
 • зона відпочинку і розваг.

Центр активного відпочинку «АЕРОСІТІ» розрахований на обслуговування широкого кола відвідувачів в змозі задовольнити найсміливіші їх бажання. Навчання, авіаційні послуги, активний і екстремальний відпочинок, рекреаційні зони - усе це передбачено у рамках цього проекту.

Скористатися послугами комплексу зможуть жителі найбільшого мегаполісу України - Києва, і Київської області. За попередніми оцінками - це аудиторія порядку 7-ми мільйонів чоловік. Згідно із статистикою, в січні-вересні 2010 р. в Києві побудовано 576,5 тис.кв.м житла(на 37,7% більше ніж в 2009 році), в Київській обл. - 648,5 тис.кв.м(на 61,8% більше). Лідерами по будівництву нового житла в Київській області являються Ірпінь і Буча. За підсумками 2012 року в місті Ірпінь було здано в експлуатацію 145 тис. кв. метрів житла, в місті Буча - 64 тис. кв. метрів житла. Вік основної долі покупців варіюється від 28 до 36 років.

Також серед потенційних клієнтів Комплексу «АЕРОСІТІ» ми бачимо туристів, як з країн Європи, так і ближнього зарубіжжя, у тому числі Росії. У 2012 році загальне число туристів, що відвідали Україну, склало 23 млн. чоловік. Якщо говорити про Київ, то за останні 4 роки потік туристів виріс на 58%. Важливу роль в цих процесах зіграло проведення в Україні ЕВРО- 2012 і загальні тенденції по євроінтеграції.

Враховуючи вищесказане, ми можемо розраховувати не лише на існуючу місткість цього ринку, але і на його упевнене зростання.

Ініциатором проекту виступає ПрАТ «АС», авіаційне підприємство з 20-ти літньою успішною історією.

Колектив підприємства налічує на даний момент близько 130 висококласних фахівців а області авіації, які окрім того, що мають особистий багатий досвід, готові ділиться ним з іншими людьми.

У підприємства є усі ліцензії і дозволи як на проведення авіаційних робіт і надання послуг в якості эксплуатанта аеродрому і повітряних суден, так і в області навчання.

Завдяки зусиллям ПрАТ «АС» інфраструктура аеродрому «Бородянка», а також прилеглих земель, які планується задіяти в проекті, постійно розвивається і удосконалюється. Наявність під'їзних шляхів, енергопостачання, водопостачання, слабкострумових мереж і інших елементів інфраструктури в достатньому обсязі, і більше того - можливість масштабування до необхідного рівня у разі потреби, є одним з ключових чинників при проектуванні комплексу.

Важливо відмітити, що у рамках аеродрому «Бородянка» вже діє найбільша в Україні дроп-зона, послугами якої користується велике число клієнтів : як любителів екстремального відпочинку, так і професійних спортсменів. Також на аеродромі вже три роки проводиться Міжнародний Фестиваль авіамодельного спорту «Аерошок», що щорічно збирає десятки тисяч людей. Таким чином, Бородянка вже має як репутацію основного в Україні центру в області активного відпочинку, так і велику клієнтську базу.

Центром навчання і проживання є 5-ти поверхова будівля загальною площею більше 25 000 квадратних метрів, на території якої планується розміщення наступних елементів.

Школа пілотів.

Планується навчання пілотів за програмою JAR — PPL відповідно до усіх Європейських вимог. Школа пропонуватиме навчання пілотів за програмою JAR — PPL — індивідуальне навчання, візову підтримку, необхідні матеріали, зручний графік практичних польотів, трансфер з/на льотне поле, зручні умови проживання безпосередньо на місці проведення навчання, учбові аудиторії.

Дорослі навчальні курси і дитячі заняття по авіамоделюванню.

Навчання планується по трьох освітніх програмах, специфіка яких визначається існуючими видами авіамоделей і віком тих, що навчаються.

Готель.

Загальна площа готелю планується близько 12 000 квадратних метрів, що дозволить створити комплексне підприємство класу «****». Відповідно до європейських стандартів якості 4-зіркових готелів готельний комплекс включатиме близько 300 номерів, з можливістю проживання до 500 чоловік.

Спортивний клуб.

Спортивний клуб Центру активного відпочинку «Аеросіті» розташовується на загальній території близько 1500 кв. метрів і включає:

 • Тренажерний зал. Площа близько 350 кв. метрів. Силове устаткування від провідних виробників в цій галузі, а також наявність професійних інструкторів дозволить відвідувачам отримати оптимальний результат. Можливості залу задовольнять як звичайних любителів фізичних навантажень, так і професійних важкоатлетів і бодібілдерів.
 • Кардіо зал. Окремий зал площею 300 кв. метрів, де розташовані кардиотренажеры: бігові доріжки, степперы, лижі і веломашины.

Басейн.

У складі басейного комплексу центру «АЕРОСІТІ» плануються:

 • Дитячий басейн для групового і персонального зайняття з дітьми. У басейні глибиною від 0,8 до 1,10 м і постійною температурою 30 градусів.
 • Басейн для зайняття аквааеробікою, у тому числі для вагітних. Температура води - 27 C, глибина - 2 м.
 • Басейн для дайвінгу з регульованим дном глибиною 12 метрів. Навчання дайвінгу - курси за стандартом EN 14 153-2 / ISO 24801-2 "Autonomous Diver", CMAS, PADI OPEN WATER.
 • Основний басейн: 4 доріжки завдовжки 25 м глибиною від 1.10 до 3 м. Температура води 28°C.

Ресторанний комплекс.

У складі ресторанного комплексу планується:

 • ресторан на 200 персон (до 400 у форматі фуршету);
 • цілодобовий лобі-бар на 40 персон;
 • спорт - бар (на 50 персон).

Конференц - зал.

У рамках реалізації конференц сервісу планується обладнання конференц-залів площею 100 кв. метрів(до 80 чоловік) і 200 кв. метрів(до 150 чоловік).

СПА - центр.

Боулінг - клуб.

Більярдний клуб.

Покер - рум.

Конференц - зал.

Елементи інфраструктури, розташовані на території Центру «АЕРОСІТІ».

Музей авіації просто неба.

Планується створення великої експозиції авіаційного устаткування, літаків, вертольотів, масштабних моделей авіаційної техніки.

Музей буде освітнім площадковим для школярів і студентів, в дні авіаційних свят - місцем зустрічі ветеранів-авіаторів.

Польоти на повітряних кулях.

Вивчення і планування усіх можливих місць зльоту і посадки, найкрасивіші маршрути для повітряних екскурсій по мальовничих місцях в районі Бородянки дозволить при будь-якому напрямі вітру здивувати пасажирів красою цих країв. Використання в організації цих польотів усієї інфраструктури сертифікованого аеродрому дозволить гарантувати максимальний рівень безпеки і комфорту.

Організація вертолітних екскурсій.

Власний вертолітний авіапарк, який включає комфортабельну і безпечну техніку як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, дозволить запропонувати широкий спектр послуг для тих, що бажають випробувати такий вид екстремального дозвілля, як вертолітні прогулянки. Ознайомлювальний політ на вертольоті дозволить дізнатися, що називається «ближче», таку стильну техніку, як вертоліт, уперше випробувавши незабутнє почуття польоту.

Дроп-зона.

Центр аквтивного відпочинку «АЕРОСІТІ» проводить ознайомлювальні перші стрибки з круглим парашутом, перші тандем-стрибки з інструктором, самостійні стрибки, навчання спортсменів-парашутистів за програмою AFF. Стрибки здійснюються на дроп-зоні (аеродромі) «Бородянка» з літака Ан- 2.

Зона для запуску авіамоделей, літальних зміїв, траса для моделей позашляховиків.

Спеціально виділена і обладнана зона для любителів авіа і автомодельного спорту. Можливість запускати як свої особисті моделі літаків, у тому числі кордові і вільнолітаючі, а також повітряні змії, так і орендовані у організаторів, включаючи базове навчання мистецтву управління моделями. У компанії з людьми, що мають таке ж захоплення, обмінюючись досвідом і просто спілкуючись на улюблені теми. Для любителів автомоделювання передбачена копія ралійної траси в масштабі 1:20 для моделей позашляховиків.

Аеротруба.

Аеродинамічна труба — це одночасно і розважальний екстремальний атракціон, і симулятор вільного польоту для парашутистів. Ефект польоту досягається за рахунок конструкції аеротруби, що є вертикальним скляним «акваріумом», в який подається потужний потік повітря швидкістю ПОНАД 200 км / годину.

Аеркікінг.

Аеркікінг - це екстремальний вид спорту, який також можна назвати, як людська катапульта. Спеціальний винахід метальним рухом підкидає вас в повітря по заздалегідь розрахованій траєкторії з використанням тиску повітря і технології віддачі води. Учасник натискає на кнопку, щоб підняти себе в повітря на 8 метрів, і приземляється у басейн з водою.

Майданчик для пейнтболу.

Планується декілька тематичних майданчиків як для тактичного, так і спортивного пейнтбола. Проведення командних ігор за сценарієм : Каре, Загарбник-захисник, Захоплення прапора, Top Gun, Партизани, «Звільнення заручників», Дуель, «Супровід». Окрім розважальної функції майданчика можуть використовуватися приватними охоронними структурами для тренування персоналу.

Кінні прогулянки.

Прогулянка на конях - це і насичена позитивними емоціями розвага, і корисний для здоров'я відпочинок, і активне фізичне навантаження.

Кінна прогулянка тільки крокова, у супроводі інструктора, який проведе інструктаж і навчить, як правильно триматися в сідлі, як управляти конем і розповість ще багато чого цікавого.

Також передбачена можливість навчання основам верхової їзди.

Траса для картингу.

Планується проектування і будівництво гоночної траси для картингу в стилі мініатюрної копії однієї з відомих трас Формули 1. У послуги з організації перегонів на картингу входить: надання сучасних динамічних картів, електронний хронометраж з детальним роздруком результатів і статистики заїздів, електронне табло на трасі для відображення поточної інформації, надання повної гоночної екіпіровки, навчання.

Мотузяне містечко.

Планується створення близько п'яти різних маршрутів мотузяних трас, які варіюватимуться по складності проходження і віковому обмеженню, - від дитячих до маршрутів, розрахованих на фізично підготовлених любителів екстремального спорту.

Дитяче містечко.

Важливим чинником при організації комплексного, сімейного дозвілля, являється залученість і зайнятість в процесі дітей різних вікових груп. Причому особливо комфортним для відвідувачів може бути можливість окремої, незалежної від батьків зайнятості дітей під наглядом кваліфікованого персоналу і аніматорів. З цією метою планується створення окремого «дитячого містечка», яке включатиме атракціони і дитячі ігрові майданчики, на яких дітей розважатимуть і наглядатимуть за ними співробітники Центру.

Стрільба з луків і арбалетів.

Планується створення спеціальних майданчиків для стрільби з лука і арбалета. Комплекс послуг дозволить розпочати з самих азів навчання, і закінчити проведенням офіційних регіональних змагань. Фахівці проконсультують з приводу необхідного і відповідного вашим параметрам і запитам устаткування, допоможуть з його грамотним вибором, вигідним придбанням, індивідуальним налаштуванням, підгонкою під організм, пристрілкою, грамотною експлуатацією і техобслуговуванням.

Стрілецький тир.

Створення і устаткування двох стрілецьких галерей для зайняття стрілецьким спортом : 25 метрова галерея для занять з практичної стрільби і 50 метрова для пристрілки зброї і індивідуального зайняття. Комплекс послуг включає стрільбу з дрібнокаліберної зброї, стрільбу їх пістолетів, стрільбу з карабіна калібру 7,62.

Риболовля.

Проектування і створення штучного ставка площею близько 0,8 га для подальшого його зарибнення і організації платної риболовлі. Застосування в процесі створення і подальшої експлуатації водойми спеціального устаткування, яке дозволить регулювати хімічні властивості води, вміст кисню, засобів по біологічному очищенню води у водоймі дозволить містити в нім рибу досить рідкісних видів, як те: чорний амур, форель, сом, лінь.

Бунгала.

Устаткування зони відпочинку і проведення пікніків. Альтанки, розраховані на різні розміри компаній, від 6 до 20 чоловік, що дозволяють комфортно розташуватися у будь-яку погоду і обладнані столами, лавками і мангалами.

Траса для квадроциклів.

Створення траси для їзди на квадроциклах, що складається з двох кругів. Малий круг, протяжністю близько 800 метрів, односмуговий, імітація природних перешкод малого рівня складності, для початківців. Великий круг, протяжністю близько 2000 метрів, двосмуговий, імітація природних перешкод високого рівня складності, трампліни.

Роллердром / Відкритий каток(посезонно).

Планується створення універсального майданчика, який в літній період використовуватиметься як роллердром, а в зимовий - як відкритий каток. Майданчик представляє з себе заасфальтовану ділянку загальною площею близько 1500 квадратних метрів, розділений на декілька зон по рівню підготовки учасників.

Відкриті спортивні майданчики.

Планується будівництво трьох універсальних спортивних майданчиків. Універсальний спортивний майданчик - оптимальне рішення для різних ігрових видів спорту. На одному майданчику, ви зможете грати в теніс, волейбол, баскетбол, міні-футбол, гандбол. Для кращого візуального сприйняття розмітки, вона робиться іншим кольором по кожному виду спорту і виділяється окремим кольором різні ігрові зони.

Авто-кінотеатр просто неба.

На стоянці просто неба, спеціально обладнаною для перегляду кіно, проходять 3 кіносеанси: в 21: 20, 23: 00, 00: 30, на яких демонструються новинки популярного кінематографу.

Авіасалон.

Надання кваліфікованих і конфіденційних послуг з підбору і придбання літаків приватними особами і компаніями.

Міні- гольф.

Створення трьох майданчиків для гри в міні-гольф: 6-лункове поле -(площа близько 250 кв. м.), 9-лункове поле(площа близько 500 кв. м. ), 18-лункове поле -(площа близько 900 кв. м.) оформлених в різних стилях ландшафтного дизайну. Окремо передбачається створення міні-майданчиків для роботи над окремими видами ударів і тактик гри : "Драйвінг рейндж"(Driving Range), "Майданчик для чіпа", "Паттінг грін"(Putting Green).

Скеля для альпіністів (скалодром).

Створення зовнішнього (вуличного) спортивного скалодрома з трьома робочими стінами, розрахованими на різний рівень підготовки. Оснащення двома видами страховки (верхня і нижня). Атракціонна стіна (3 доріжки), заввишки від 3 до 5-ти метрів, призначена для зайняття з дітьми і для людей початкового рівня підготовки. Еталонна стіна(2 доріжки), висота до 10 метрів. Спортивна стіна(7 доріжок), висота до 30 метрів.

Сезонний аквапарк.

Будівництво сезонного аквапарку, який включатиме каскад з трьох басейнів(дитячий, дорослий, аква-бар). Комплекс включатиме наступні водні атракціони: «Вільне падіння», «Мультіслайд», «Камікадзе», два «Бодіслайда» і дитячий майданчик.

Майданчик для паркура.

Майданчик для паркура представляє з себе фактично смугу перешкод, що імітують міські об'єкти, - стіни будівель, сходів, бордюри, перила і так далі. Планування майданчика планується провести, підключивши в якості експертів київські команди з паркуру, з урахуванням усіх реальних потреб.

Зона тиші.

У рамках Центру «АЕРОСІТІ» пропонується створення видаленої паркової зони, оснащеної спеціальною звукопоглинальною огорожею. Наявність в парковій зоні відокремлених альтанок, розрахованих на 1-3 людини і обладнаних освітленням і доступом в мережу інтернет(WiFi) дозволить людям, усамітнившись від спілкування, зайнятися улюбленою справою - читанням, «тихим» спілкуванням через інтернет і тому подібне. І тим самим боротися з тим стресом, якому їх піддає звичайний міський ритм життя і рівень шуму.

По усій території велодоріжки і вело-паркінг.

Передбачається оснастити усю територію Центру велодоріжками, допустившись велосипед, як єдиний можливий механічний засіб пересування по території. Також обладнання декількох майданчиків з вело-паркінгами, оснащеними спеціальними стендами для парковки велосипедів.

Кемпінг і авто-кемпінг.

Створення обладнаного літнього табору для автотуристів c місцями для установки наметів, місцями для стоянки автомобілів і туалетами. Функціонування кемпінгу грунтоване на самообслуговуванні. Кемпінг також включатиме інфраструктуру сфери обслуговування : магазин, автомийку, естакаду для огляду автомобілів.

Спортивний майданчик для людей з обмеженими можливостями.

Обладнання вуличного спортивного майданчика, оснащеного тренажерами, спеціально адаптованими для людей з обмеженими можливостями. Тренажери, що встановлюються на спеціалізованому спортивному майданчику для інвалідів, призначені для зайняття фізкультурою інвалідів на інвалідних колясках, для дітей і дорослих і привчають інваліда до активного відпочинку і зайняттям спортивними іграми на свіжому повітрі.

Зорбінг.

Зорбінг — екстремальний атракціон, що полягає в спуску людини в прозорій кулі (зорбі) по поверхні з різним видом ухилу (можливо незначним) . Також різновидом застосування є біг усередині зорба по горизонтальній поверхні за відсутності комплекту підвісних систем. Для цього виду активного відпочинку планується устаткування траси з ухилом близько 10-15% і протяжністю 400 метрів.

Парк - лабіринт.

Створення паркової зони у вигляді лабіринту для піших прогулянок. Використання і якості основного елементу насаджень щільних по своїй структурі багаторічних дерев і кущів (наприклад, туї і кипариси) заввишки близько двох метрів дозволить створити атмосферний елемент розваги. Планований розмір майданчика, виділеного під лабіринт 100х100 метрів, протяжність доріжок, - порядку 2-х кілометрів .

Цілорічний критий гірськолижний комплекс у Бородянці.

На сьогодні всього 20 країн світу мають такі високотехнологічні і унікальні об'єкти, як Цілорічний гірськолижний комплекс. У світі існує близько 30 критих цілорічних гірськолижних комплексів: в Європі, в Арабських Еміратах, в Новій Зеландії, в Південній Кореї.

У складі комплексу планується будівництво двох гірськолижних трас.

1. Сніговий схил завдовжки 250 метрів(для навчання і сімейного катання) :

  • висота схилу 43 метри;
  • ширина схилу 60 метрів, з урахуванням колон для перекриття;
  • кут нахилу від 0 градусів до 13 градусів;
  • верхній майданчик лижників 15 метрів.

2. Сніговий схил завдовжки 400 метрів(для професійних тренувань і проведення змагань) :

  • висота схилу 94 метри;
  • ширина схилу 66 метрів, з урахуванням колон для перекриття;
  • кут нахилу від 0 до 20 градусів;
  • верхній майданчик для лижників 15 метрів.

Загальна площа двох схилів складає близько 50 000 квадратних метрів.

На трасах гірськолижного комплексу одночасно зможуть кататися на лижах близько 1400 чоловік.

Ключовою перевагою проекту є те, що для формування схилу він не прив'язаний до природного ландшафту, а представляє з себе самостійне архітектурне і інженерне рішення. Таким чином, під власне лижними трасами є площі для розміщення великої кількості додаткового наповнення комплексу. За попередніми оцінними розрахунками - це 23 поверхи (заввишки 3 метри) загальною корисною площею більше 220 тисяч квадратних метрів. Враховуючи технологічні особливості устаткування і вживані технології по формуванню снігового покриву на трасах, в результаті його роботи виділяється тепло, більш ніж достатнє не лише для опалювання усього комплексу, а і для перерозподілу його, зокрема, для підтримки необхідної температури у басейнах, атріумах.

Регенераційний комплекс.

Україна пропонує цілий ряд стимулів для впровадження нових, альтернативних джерел енергії. Це відбувається у рамках реалізації проекту «Зелений тариф». Економічний і політичний механізм, призначений для залучення інвестицій в технології використання поновлюваних джерел енергії.

Інвестуючи кошти в цю область, потенційний інвестор матиме цілий ряд привілеїв і законодавчих стимулів, а саме:

  • визначення спеціального «зеленого тарифу» на електроенергію (Закон України «Про електроенергетику»);
  • пільги на імпорт устаткування і інші податкові пільги(Податковий кодекс України);
  • дія механізму спільного впровадження проектів, спрямованих на скорочення одиниць викидів парникових газів(Кіотський договір);
  • державні гарантії захисту іноземних інвестицій(Закони України "Про захист іноземних інвестицій в Україні", "Про режим іноземного інвестування").

Існуючі на даний момент на ринку рішення дають можливість будівництва і комплектації устаткуванням комплексу з приблизно наступними характеристиками:

  • переробка промислових і побутових відходів - 50 тонн в добу;
  • необхідна земельна ділянка - 1,2 га;
  • вироблення і передача споживачам електроенергії - 1,7 МВт/ч;
  • виробництво скловидного шлаку для виготовлення блоків утеплення з мінеральної вати - 8,5 тонн в добу;
  • відновлення металів - 6,5 тонн в добу.

ПрАТ «АС», як ініціатор, пропонує потенційним партнерам участь в проекті по наступних напрямах.

  • В якості генерального підрядника.
  • У вигляді прямих інвестицій в проект, як в цілому, так і в окремі його компоненти.
  • У вигляді спільних інвестицій по окремих напрямах.
  • У вигляді надання спеціальних умов по постачанню і монтажу спеціального устаткування.

Потрібно відмітити, що такі форми співпраці, а також статус ПрАТ «АС», дозволить потенційним партнерам і інвесторам максимально уникнути ризиків. На кожному з етапів реалізації проекту плануються заходи по забезпеченню гарантій і захисту інвестицій. Серед основних - це банківські гарантії, забезпечення активами, страхування різних етапів. Також ключовим моментом є і підтримка проекту на державному рівні - зокрема, цей комплекс планується інтегрувати в Генеральний план розвитку Київської області.

Загальний пакет інвестиційних пропозицій оцінюється в 450 млн. доларів США. При умовах поетапної реалізації, а також реалізації по напрямах.

Термін реалізації проекту - до 3-х років.

Час окупності інвестицій, залежно від напряму, оцінюється від 3-х до 5-ти років.

Важливо відмітити, що роботи по реалізації цього проекту ПрАТ «АС» вже розпочаті і успішно проводяться по ряду напрямів.

План реалізації проекту в повному об'ємі наступний:

  • Перша половина 2014 року: укладення договорів з генеральним підрядником.
  • Друга половина 2014 року: основні планово-проектні роботи, укладення договорів з партнерами.
  • 2015 рік: будівництво, облаштування, введення в експлуатацію і початок використання об'єктів першої черги.

Інвестиції в екстрим — інвестиції
без екстриму

asair.com.ua

vatas@ukr.net

Реєстрація