Загальна інформація

У 1993 році Закритому акціонерному товариству «АС» був виданий державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 132,5 га для розміщення аеродрому і матеріально-технічної бази. Очолив авіапідприємство Бадрудинов Олександр Кахрудинович. З цієї миті почався відлік 20-ти літній історії розвитку підприємства, яке усю свою діяльність направило на відродження авіації загального призначення.

Впровадження передового досвіду і новітніх технологій дало можливість значно розвинути матеріально-технічну базу підприємства, відновити і розширити парк повітряних суден.

За 20 років своєї діяльності Приватне акціонерне товариство "АС" стало міцним і мобільним підприємством на ринку авіаційних послуг.

Наявність висококваліфікованих фахівців льотного і інженерно-технічного складу гарантує якісне виконання широкого спектру робіт, а саме: транспортно-зв'язних, авіаційно-хімічних, повітряні зйомки, охорона лісів та нафтогазопроводів, патрульний контроль мобільних мереж.

Об'єми авіаційних робіт за останні три роки склали 6553 льотні години.

Завдяки своїй надійності і постійності ПрАТ «АС» стало лідером серед авіаційних підприємств і авіакомпаній, які здійснюють польоти по обслуговуванню різних областей народного господарства на ВС Мі- 2 та Ан- 2.

На аеродромі Бородянка діє Асоціація «Пара-Скуф» Федерації парашутного спорту України. Сьогодні парашутний клуб «Пара-Скуф» вже давно придбав міжнародне визнання і став істинним центром любителів повітряного екстріму.

Инвестувавши в Житомирське ГАП «Универсал-Авиа», ЧАТ «АС» вивело це підприємство із стану банкрутства і сприяло відновленню його повноцінної діяльності.

З початку своєї установи суспільство «АС» створило 130 робочих місць, побудувало ангари для повітряних суден, ремонтні майстерні і складські приміщення, нові адміністративні корпуси.

На цей час Приватне акціонерне товариство «АС» має 4 адміністративні будівлі, гараж легкових автомобілів, складські приміщення, автопарк, ремонтно-механічний цех, склад ГСМ.

Авіаційне підприємство «АС» в найближчому майбутньому планує почати експлуатацію вітчизняних легких вертольотів нового покоління КТ- 112 виробництва КБ «Вертикаль».

У 1995 році ЗАТ «АС» було реорганізовано у Відкрите акціонерне товариство «АС».

У 1997 році авіапідприємство «АС» стало експлуатувати повітряні судна різних типів АН- 2, ЯК-18Т, ЯК- 140, В- 35, Ка- 26, Мі- 2, Мі-14ПЖ.

У 2004 році затверджена організаційна структура ЗАТ «АС» як авіаційного підприємства по застосуванню авіації в народному господарстві України.

Починаючи з 2010 року ПрАТ «АС» виступає співорганізатором і генеральним партнером Міжнародного Фестивалю Авіамодельного Спорту «АЕРОШОК». Вже три роки на території аеродрому «Бородянка» щорічно проходить найбільший захід не лише в Україні, але і в Європі, в області авіамодельного спорту, що об'єднує як професійних спортсменів з багатьох країн світу, так і велику кількість любителів і просто глядачів.

У 2013 році ПрАТ «АС» виступило ініціатором створення на території, прилеглій до аеродрому «Бородянка», Клубу Активного Відпочинку «АЕРОСІТІ». Проект передбачає розміщення на загальній території близько 260 гектарів Центру, який по своїй інфраструктурі і наповненню не має аналогів в Європі. На даний момент розпочаті роботи по першому етапу реалізації проекту, йде проектування і будівництво перших елементів комплексу, також виконується активна робота по пошуку партнерів і інвесторів для реалізації проекту в повному обсязі.