Новини

11/09/2013
Авіаперевезення: в чому їх вигоди
Швидкість, точність і надійність - ось ті вимоги, які пред

Знайти надійного і гідного перевізника - далеко не останнє завдання у будь-якому бізнесі. І сьогодні все більшої популярності починають набувати саме авіаперевезення.

У чому ж їх переваги?

По-перше, тільки авіаперевезення можуть забезпечити такі високі швидкості. Всього декілька годин - і ваш вантаж вже взагалі в іншій півкулі! Що дуже зручно, якщо йдеться про міжнародні перевезення або взагалі перевезення на далекі відстані. Ніякий інший транспорт за такий мінімальний час доставити вантаж в потрібну точку просто не здатний.

По-друге, авіаперевезення – це виняткова точність відправлення і прибуття. Графік для літаків розписаний буквально по хвилинах, так що можна заздалегідь повідомити одержувача вантажу, в який час він може приїхати в аеропорт - і при цьому знати, що більше десяти хвилин йому чекати не доведеться. У випадках з іншим транспортом це гарантувати ніяк не можна, тому що бувають різні ситуації, що можуть викликати навіть істотні затримки.

Літак не затримується унаслідок пробок, поганих доріг і різних інших подібних негараздів. Його технічний стан справно перевіряється грамотними фахівцями, чого не скажеш про автомобілі. Так що рівень безпека при транспортуванні вантажу повітряним транспортом наближається до максимуму.

Що стосується вантажопідйомності, то і тут літаки на першому місці. Більшість інших видів транспорту просто не змогли б підняти таку ж вагу вашого вантажу за один раз. У зв'язку з чим довелося б неминуче переплачувати, наймаючи додаткові рейси. У випадку ж з літаком це не потрібно.

Що стосується вартості таких перевезень, то ціна точно відповідає тим сучасним стандартам швидкості і надійності, які в очах більшості відправників вантажів дуже і дуже важливі. Так що, вибираючи саме авіаперевезення, ви гарантовано не помилитеся і отримаєте дуже значну кількість найрізноманітніших вигод. Головною ж з них можна назвати ваш спокій і упевненість в тому, що вантаж дістанеться до місця призначення в заздалегідь відомий час і в повному збереженні, що також принципово.