Послуги

Авіакомпанія ПрАТ «АС», маючи власний парк повітряних суден, надає наступний перелік послуг:

Авіаційні вантажоперевезення по території України. Здійснюються на літаках типу АН- 2 і вертольотах МІ- 2. При цьому на вертольотах МІ- 2 можливе перевезення вантажів негабаритів на зовнішній підвісці вагою до 800 кг

Виконання робіт по геологорозвідці, розвитку і пошуку родовищ корисних копалин. При використанні нашої авіаційної техніки для цих завдань є широкі можливості по територіальному охопленню, при цьому з можливістю точних локальних досліджень.

Виконання аварійно-рятувальних робіт під час надзвичайних ситуацій. Наша авіакомпанія дуже добре зарекомендувала себе, зокрема, під час робіт по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і повеней на Західній Україні. 

Польоти по санітарних завданнях. Часто, коли ціна кожної хвилини - чиєсь життя, оперативне транспортування, у тому числі тяжкохворих і постраждалих, з важкодоступних районів з метою надання кваліфікованої медичної допомоги. Також можливість оперативної доставки лікарських бригад в необхідний район.

Патрулювання і моніторинг трубопроводів і високовольтних ліній електропередачі з метою виявлення їх несправностей і проривів. Оперативна доставка в необхідний район ремонтних бригад і устаткування.

Авіаційно-хімічні роботи для сільського і лісового господарств. За допомогою спеціального навісного устаткування є можливість здійснювати розпилювання і обприскування, у тому числі і у важкодоступних для інших методів обробки районах.

Патрулювання лісових масивів з метою профілактики і боротьби з пожежами і незаконним вирубуванням. 

Участь в протипожежних заходах. Моніторинг великих територій на момент виникнення займання, оперативна доставка і десантування пожежних бригад і устаткування.

Аерофотознімання місцевості в інтересах картографічних служб і благоустрою територій. 

Надання послуг з парашутного десантування, у рамках дроп-зони аеродрому Бородянка. У тому числі в учбових, тренувальних і розважальних цілях.

Патрулювання автомагістралей і довколишніх територій в оперативних цілях МВС і ДАІ України.

Участь, як субпідрядника по авіаперевезеннях, в організації мультимодальних перевезень. У тому числі на регулярній основі по певних маршрутах, як вантажів, так і пошти.

Організація учбово-тренувальних, випробувальних і дослідницьких польотів. 

Усі авіаційні роботи на території України виконуються авіакомпанією ПрАТ «АС» на підставі попередньо укладених договорів.

Організація авіаційних робіт полягає в тісній взаємодії основних структурних підрозділів підприємства.

Комерційний відділ приймає заявки і пропозиції від замовника авіаційних робіт, робить техніко-економічні розрахунки і обгрунтування. 

Після затвердження із замовником умов виконання робіт, комерційний відділ направляє заявку в льотну і інженерно-авіаційну служби, які на підставі отриманих даних, обробляють документацію і здійснюють підготовку до виконання робіт, а саме:

  • здійснюють підбір екіпажів з урахуванням необхідного досвіду роботи і рівня підготовки;
  • вивчають можливість обслуговування повітряних суден за місцем проведення авіаційних робіт;
  • проводять передполітну підготовку екіпажа і технічну підготовку повітряного судна.

При цьому авіакомпанія ПрАТ «АС» несе повну відповідальність і гарантує замовникам повну відповідність чинному законодавству, правилам і нормам, прийнятим в Україні :

  • по рівню льотної підготовки екіпажів;
  • по організації авіаційних робіт;
  • по технічному стану авіаційної техніки і авіаційного майна;
  • по організації технічного обслуговування повітряних суден і підготовці інженерно-технічного персоналу.

Можлива зона надання авіаційних послуг

  1. Аеродром Бородянка
  2. Можлива зона надання авіаційних послуг при умові базування повітрянних судів на аеродромі Бородянка
  3. Можлива зона надання авіаційних послуг при умові базування повітрянних судів на аеродромах партнерів компанії