Послуги та ціни

Аеродром «Бородянка» надає комплекс послуг із забезпечення зльоту, посадки, рулювання, стоянки повітряних суден, їх технічного обслуговування і забезпечення паливно-мастильними матеріалами і спеціальними рідинами. Також інфраструктура аеродрому «Бородянка» дозволяє забезпечити широкий спектр послуг з наземного обслуговування і авіаційної безпеки.

Базові цінові умови користування послугами і сервісами аеродрому «Бородянка»
(українські гривні)

CБОР ЗА СТОЯНКУ ВС
для ВС з максимальною злітною масою до 1 тонни включно 1,045 грн за кожну годину стоянки
для ВС з максимальною злітною масою від 1 до 15 тонн 1,65 грн за кожну годину стоянки і кожну 1 тонну максимальної злітної маси ВС
за наднормативну стоянку ВС 1,32 грн за кожну годину наднормативної стоянки і кожну 1 тонну максимальної злітної маси ВС
Збір за посадку (чи зліт) ВС 23,75 грн.[1] за 1 тонну максимальної злітної маси ВС
Збір за послуги аеродромної метеорологічної служби 171,27 грн за кожну годину льотної зміни
Збір за послуги служб технічної експлуатації наземних засобів радіотехнічного забезпечення польотів і авіаційного електрозв'язку, аеродромного, аварійно-рятувального і протипожежного забезпечення, медичного забезпечення, авіаційної безпеки Відповідно до укладеного договору[2]
ТИП ПАЛИВА ЦІНА ЗА 1 ЛІТР ЦІНА ЗА 1 ГАЛОН
ТС-1 12 грн. 45,42 грн.
А-95 13 грн. 49,21 грн.

Для перельоту на аеродром БОРОДЯНКА іноземним повітряним судам заздалегідь необхідно пройти оформлення в міжнародних аеропортах України.

За умови базування повітряних суден на аеродромі персонал компанії сприяє в проходженні митного контролю в зоні діяльності Київської митниці.


[1] Аеродромні збори за обслуговування ВС встановлені без урахування податку на додану вартість(ПДВ). При виконанні учбово-тренувальних польотів, кожен захід на посадку обраховується з коефіцієнтом 0,2 відносно денного розміру збору за посадку(чи зльоту) ВС, в т.ч. у разі, якщо ВС не торкається поверхні злітно-посадочної смуги.

[2] Для эксплуатантів, які мають довгострокові договірні відношення з авіапідприємством, встановлюються спеціальні тарифи аеродромних зборів.